TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA 14. 04. 2024 ROKU.

1. Dzisiaj o godz. 16.00 w kawiarence „KANA” wyjątkowe spotkanie z wiceprezesem IPN p. Mateuszem Szpytmą, który był promotorem wyniesienia na ołtarze bł. Rodziny Ulmów. Do udziału w tym spotkaniu serdecznie zapraszamy.

2. W tym tygodniu w środę i w czwartek o godz. 18.00 w naszym kinie wyświetlone zostaną dwie kolejne części filmu, VII i VIII o Ewangelii oczami osób, które znały Jezusa. Zachęcamy do obejrzenia tych części filmu.

3. W piątek, po Mszy św. wieczornej w „KANIE” odbędzie się spotkanie, mające na celu wzmocnienie wiary i budowanie w naszym życiu relacji z Bogiem, przez czytanie na tym spotkaniu Ewangelii św. Marka. Spotkanie poprowadzi ks. Marcin.

4. W sobotę o godz. 13.00 i 14.00 w CK odbędzie się ewangeliczne przedstawienie p.t. „Ślepi widzą”, w wykonaniu Grupy Teatralnej z naszej parafii pod dyrekcją s. Gracjany i zespołu „Dar serca” pod dyrekcją p. organisty. Bardzo serdecznie na to spotkanie zapraszamy wybierając dla siebie dogodną godzinę: 13.00 lub 15.00.

5. Najbliższa niedziela będzie trzecią w miesiącu. Ofiary złożone na tacę przeznaczamy na odnowienie kościoła. Zaplanowaliśmy, że prace te będą wykonywane w lipcu i sierpniu.

6. We wtorek, 23 kwietnia o godz. 19.00 w kaplicy spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

7. W niedzielę 05 maja, podczas Mszy św. o godz. 13. Ksiądz Kardynał dokona poświęcenia nowych dzwonów. Już dzisiaj na tą wyjątkową uroczystość zapraszamy naszych parafian.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisławę Malinowską, Andrzeja Wiśniewskiego.