DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

19 STYCZNIA 2020

• Za wszystkie ofiary złożone dziesiaj na tacę z przeznaczeniem remonty prowadzone przy kościele i domu parafialnym składamy serdeczne Bóg zapłać.

• 19 stycznia o godzinie 16.00 w Miejskim Centrum Kultury odbędą sie jasełka przygotowane przez dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców z naszej parafii, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.

• Porządek kolędy:

Dzisiaj od godz.  17.30          ul. Traugutta 7, 9, 22.

Poniedziałek od godz. 15.30  ul. Sienkiewicza, Nowakowskiego-domy, Legionów, E. Plater,                                                                           Szopena, Jagiellońska.

Wtorek         od godz. 15.30  ul. Mała, Macieja z Błonia, Sowińskiego, Mickiewicza, Łukasińskiego.

Środa           od godz. 15.30   ul. Kopernika, Ślaska, Reymonta, Targowa

Czwartek     od godz. 15.30   ul. Poniatowskiego-domy, Żeromskiego, Słowackiego, Orzeszkowej

Piątek          od godz. 15.30   ul. Konopnickiej, Parkowa, Przybysza, Projektowana, Krasickiego

Sobota         od godz. 14.00     ul. Okrzei-domy, 11 Lisopada, Poniatowskiego 8, 10

Niedziela     od godz. 17.30   ul. Nowakowskiego 2/4, 6, Traugutta 1a, 1b

Poniedziałek od godz. 15.30  ul. Narutowicza bloki i domy

• W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty do wieczności: Urszula Dudzik, Krystyna Bartosik, Barbara Molak, Genowefa Konwiak, Helena Kulik, Henryk Jaworski.  Polećmy zmarłych Bogu w naszej modlitwie.