Dwunasta Niedziela Zwykła - 23 czerwca 2019r.

1. Dzisiaj o godz.17.00 wystawienie N.S. i adoracja Franciszkańskiego Zakonu Świeckich a nabożeństwo czerwcowe rozpocznie się o godz. 17.30.
  2. Przez całą oktawę Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej będą Nieszpory o N.S. z procesją eucharystyczną. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach asystę kościelną, ministrantów i naszych parafian.
  3. W czwartek na zakończenie oktawy po procesji będzie błogosławieństwo wianków.
  4. W piątek przypada Uroczystość N.S.P.J. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie procesja eucharystyczna.
  5. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje piątkowy post.
  6. W sobotę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary zbierane tego dnia na tacę przeznaczamy na cele Nuncjatury Apostolskiej w Warszawie.
  7. W środę przy CK będzie można wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Badania będą modły wykonać panie od 50 do 69 roku życia. Numer rejestracji telefonicznej: 58 767 34 44.
  8. Wyjeżdżającym na wakacje życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do swoich domów.
  9. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zenona Dudka i śp. Wiesławę Tlaga. Polećmy tych zmarłych Bogu w naszej modlitwie.

GALERIE ZDJĘĆ:

1. Boże Ciało