15 niedziela zwykła w ciągu roku

  1. W ubiegłą niedzielę zapowiadaliśmy pielgrzymkę – wycieczkę do Rychwałdu, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Centrum Myśli św. Jana Pawła II w Łagiewnikach w Krakowie, do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz wycieczkę do Szczyrku i Zakopanego. Termin tego wyjazdu to: 26, 27, 28 i 29 sierpnia. Koszt przejazdu na trasie ponad 1100 kilometrowej z noclegami i posiłkami wynosi 485 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  2. Niedziela za tydzień będzie trzecią w miesiącu. Ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną w sposób szczególny na spłacanie zaległości finansowych związanych z położeniem nowego dachu na kościele i na prace remontowe w domu parafialnym.
  3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest dostępna w kiosku parafialnym.
  4. Wszystkim udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy udanych urlopów i szczęśliwych powrotów do domu.
  5. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Mariana Suchorowskiego, śp. Stanisławę Miklaszewską, śp. Danutę Gałązka i śp. Zofię Kret i śp. Czesławę Oczesała. Polećmy tych zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *