14 NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU.

1. W miesiącach lipcu i sierpniu w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 13.00, a Msza św. wieczorna odprawiana jest o godz. 19.00.
  2. W wakacje kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 9.00 do 10.00 i po obiedzie od godz. 16.00 do 17.30.
  3. Sakramentu chrztu św. w wakacje udzielamy podczas Mszy św. o godz. 11.30.
  4. Dzisiaj o godz. 18.30 nabożeństwo adoracyjne z wystawieniem N.S.
  5. W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. zbierane są przed kościołem ofiary na naszą parafialną CARITAS.
  6. W najbliższą sobotę 13 lipca odbędzie się procesja fatimska z parafii Narodzenia Pańskiego do naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy.
  7. W dniach 26, 27,28 i 29 sierpnia organizujemy autokarową pielgrzymkę – wycieczkę do Rychwałdu w połączeniu z nawiedzeniem sanktuariów w Krakowie Łagiewnikach, Kalwarii Zebrzydowskiej, Muzeum Św. Jana Pawła II w Wadowicach, a także Szczyrku i Zakopanego. Szczegółowy program i koszt podamy w najbliższą niedzielę. Możemy się zapisywać w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy odchodzących do wieczności śp. Aleksandrę Foksowicz i śp. Jana Mileja. Polećmy tych zmarłych Bogu w naszej modlitwie.